Jsme 24 hodin denně, 365 dní v roce s našimi zákazníky

HelpDesk společnosti Global systems, a.s. slouží uživatelům systémů GS-STORE® všech verzí jako základní poradenská služba a pro objednání servisních zásahů. Dále slouží majitelům značkových serverů SUPERMICRO k objednání servisu a to jak mimozáručního, tak záručního v rámci registrovaných CRP.

HelpDesk a servisní podpora instalovaných systémů

Našim zákazníkům poskytujeme nepřetržitou podporu 24 x 7 . Podpora je reprezentována HelpDeskem, jehož úkolem je řešení drobných problémů obsluhy systémů a registrace závažnějších případů vyžadujících zásah servisního technika. Veškeré závady, které nevyžadují výměnu technického zařízení, provádíme vzdáleným přístupem ze sídla servisního oddělení. Rychlost zásahu závisí na závažnosti závady. V případě závady znemožňující prodej garantujeme odezvu do dvou hodin na kterémkoliv instalovaném systému bez ohledu na lokalitu.

Jak HelpDesk funguje?

  • Hlášení o závadách 24 hodin denně 7 dní v týdnu

  • Řešení problémů 24 hodin denně 7 dní v týdnu

  • Vlastní informační systém pro správu HelpDesk služby

  • Volný přístup do informačního systému pro naše zákazníky

  • Zákazník může průběžně sledovat řešení svého úkolu

  • Možnost zasílat hlášení e-mailem s automatickým založením

  • Automatické přidělování úkolů našim pracovníkům

  • Exporty z informačního sytému, včetně podrobného vyhodnocení jednotlivých úkolů

Úkolem Helpdesku není závady řešit ale především co nejlépe popsat problém, zaregistrovat požadavek zákazníka do servisního informačního systému a předat ho k řešení servisnímu oddělení. Pracovníci Helpdesku dále poskytují informace o stavu řešení zaregistrovaných požadavků a případně pomáhají s organizací servisních zásahů.


Helpdesk je Vám k dispozici denně non-stop.

Pracovní dny od 7:30 do 17:00


E-mail: HelpDesk@novumglobal.eu

Telefon: +420 267 184 999

Mimo pracovní dobu - v pracovní dny od 17:00 do 7:30 a ve dny pracovního klidu a svátky, není výše uvedené telefonní číslo obsluhováno, pak tedy volejte

Telefon: +420 602 809 721.


E-mailový kontakt lze samozřejmě využít i mimo pracovní dobu, ale Váš požadavek bude zaregistrován až na začátku následujícího pracovního dne.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace