marketing - reklama - podpora prodeje - informace pro zákazníky

Reklama a podpora prodeje je v dnešní době nutností pro dosažení úspěchu

Systém Instore MultiMedia (IMM) je určen pro sofistikované centrální řízení multimediálních prezentací v rozsáhlých sítích vzdálených prezentačních míst. Typicky je určen pro informační kiosky nebo specializovaná prezentační zařízení umístěná v maloobchodních jednotkách prodejních nebo restauračních řetězců nebo v jiných veřejných místech (nádraží, letiště, metro,.)


IMM zahrnuje:

  • centrální aplikaci, která umožňuje nastavit hromadně nebo jednotlivě prezentační scénáře pro síť prezentačních zařízení (infomatů).

  • systém přenosu prezentačních scénářů a spotů, které tvoří obsah scénářů, z centrály na prezentační zařízení

  • SW prezentačních zařízení

  • podpora multimediálních souborů mnoha formátů

  • Souhrnné statistiky o zobrazených spotech

Prezentační scénář (program) určuje posloupnost a případně časování prezentace multimediálních spotů na daném prezentačním místě. Délka scénáře (počet a délka spotů) není nijak omezena. Po ukončení je scénář prezentace automaticky spuštěn znovu.


Mimo distribuce prezentačních plánů zajišťuje centrála i sběr žurnálů ze všech prezentačních zařízení o skutečné prezentaci jednotlivých spotů. Lze tak získat informace každém spotu kde, kolikrát a případně v jakých časových pásmech byl skutečně prezentován. Tyto informace slouží k případnému účtování reklamních kampaní realizovaných pomocí IMM.


Prezentačním zařízením může být např. specializovaný informační kiosek (infomat), fungující současně jako price checker a interaktivní informační místo o zboží na prodejně nebo jen soustava obrazovek řízených videokartou z jednoho specializovaného PC. Jako prezentační zařízení lze ale použít i displeje vah nebo monitory pokladen v době, kdy právě neprobíhá prodej.


Díky individuálnímu řízení lze v jedné síti kombinovat obrazové prezentační body s prezentačními body určenými pouze pro audio spoty (ozvučení prodejen).


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace