kamera - kontrola - dohled - prevence - bezpečnost

Kamerové systémy - kontrola a přehled nad Vaší obchodní sítí

GS-WATCH je inteligentní kontrolní a kamerový systém propojený se systémem GS-STORE® (nebo jakýmkoliv jiným aplikačním SW) pořizující mimo běžného záznamu videa ze sledovaného prostoru také automatickou video dokumentaci kritických událostí v obsluze SW, jako např. systému GS-STORE®, zejména pokladních terminálů - nebo aktivovaných jinými bezpečnostními čidly (např. pohybovými detektory, polohovými kontakty apod.).

GS-WATCH

  • Jako klasický kamerový systém umožňuje obsluze průběžně sledovat dění na prodejně, a případně ho zpětně přehrát

  • Automaticky pořizuje a archivuje video dokumentaci některých uživatelem definovaných událostí, především takových, které mohou souviset s nelegálním chováním obsluhy nebo zákazníků. Událostí je například spuštění určité akce systému nebo výskyt předem definovaného postupu obsluhy SW.

  • S využitím detekce pohybu zabudované do použitých kamer nebo s pomocí externích pohybových detektorů polohy nebo detektoru přítomnosti osob pořizuje i dokumentaci fyzického narušení sledovaného prostoru.

Dokumentace detekovaných událostí může být automaticky přenášena na centrálu řetězce, kde je archivována. Centrále lze umožnit i živě sledovat obraz kterékoliv kamery z kterékoliv prodejny.

GS-WATCH lze využít pro sledování jiných procesů nezávisle na systému GS-STORE®.

Oči Vaší maloobchodní sítě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace