GLOBAL SYSTEMS a.s. Váš globální dodavatel

Novum Global a.s. Váš globální dodavatel
     Společnost Novum Global, a.s. slouží zákazníkům od roku 1991, do roku 2017 poskytovala svým zákazníkem softwarové služby jako Novum Global a.s. a hardwarové produkty jako Novum s.r.o., ke spojením obou společností fúzí došlo 3.4.2017.
     Jednou z hlavních činností společnosti je tvorba software pro komplexní informační systémy maloobchodních řetězců i jednotlivých prodejen. Vlastní vývojové oddělení zajišťuje stálý vývoj našich aplikací. Dále máme k dispozici analytiky, vedoucí projektů, techniky a systémové inženýry, kteří společně tvoří kompaktní a výkonný tým pro plnění potřeb našich zákazníků.
     Nejdůležitějším kapitálem naší společnosti nejsou peníze, ale lidé, kteří ji tvoří. Po celých více než 20 let naší existence se nám vždy dařilo udržovat vysoce profesionální tým, ve kterém vládla kolegiální nálada a ochota pomoci ostatním v zájmu společných řešení.

Naše softwarové cíle

     Naším hlavním cílem je budovat solidní a spolehlivá IT řešení pro naše zákazníky. Řešení, na která se mohou spolehnout a která se jim dlouhodobě vyplácí. IT pro nás není jen SW, ale celý komplex služeb včetně dlouhodobé provozní podpory, na jehož vrcholu je zákazník, který vydělal na tom, že nám zaplatil.
     Pro naše zákazníky i naše zaměstnance chceme budovat spolehlivou a dlouhodobě stabilní společnost. Pro zákazníky, aby měli jistot, že naše řešení jim budou sloužit tak dlouho, jak budou potřebovat, a pro zaměstnance, aby měli existenční jistotu a mohli se soustředit na tvůrčí práci. V neposlední řadě chceme ukázat, že nejlepší aplikační SW je ten český. Chceme budovat obecné povědomí o tom, že kupovat zahraniční SW je nošením dříví do lesa a není to v souladu s ekonomickými zájmy naší republiky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace