Naše produkty jsou globálním řešením pro Vaše řízení prodejní sítě

Díky našim řešením pokladních systémů získáte 100 % kontrolu nad svou maloobchodní sítí. Díky řešením, jako jsou kamerové systémy, multimediální prezentace, internetové obchody, mobilní prodej a v neposlední řadě věrnostní systémy, dokážete z Vaší maloobchodní sítě udělat prosperující a stále rostoucí podnik. Všechny naše produkty jsou koncipovány tak, aby zajistily dokonalou evidenci, kontrolu, efektivitu práce, jednoduchost obsluhy, jasné a přehledné výstupy pro hodnocení Vaší prosperity.

Produkty jsou tvořeny na základě našich zkušeností a potřeb našich zákazníků.

Rodina našich produktů GS začíná nejrozsáhlejším produktem GS STORE®, který je základem našich řešení obchodních systémů.

S podporou obchodu úzce souvisí podpora věrnostních systémů. Jsme autorem SW pro provoz věrnostního systému. Jsme schopni a připraveni realizovat jakékoliv řešení věrnostního systému podle marketingových záměrů zákazníka.

Mezi další zajímavé oblasti naší činnosti patří kamerové systémy , které dokážeme provozovat jak samostatně, tak také s těsnou vazbou na prodejní maloobchodní systém a tím zajistíme i video dokumentaci ke kritickým momentům obsluhy pokladen a všech částí maloobchodního systému.

Neméně důležitou oblastí je pro nás i multimediální systém, který Vám umožní podpořit prodej formou spotů a reklamních sdělení přímo na prodejně, kde dokážeme i navázat na právě probíhající činnosti na pokladně.

Poskytujeme komplexní služby od vytvoření konceptu, příp. provedení analýzy společně se zákazníkem, až po dodávku a implementaci informačního systému včetně následné podpory ve formě správy systému a pomoci koncovým uživatelům.

Naše produkty a služby Vám pomohou s budováním efektivního a prosperujícího obchodu.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace