Naši zákazníci nás motivují do další práce

Adélka, a.s.

20 pekařských prodejen, řešení prodeje vlastních výrobků, ale i zboží z přímých dodávek. Speciální řešení postupného prodeje.

"Řešení naší maloobchodní sítě od společnosti Global Systems a.s. nám umožňuje řídit celou naši prodejní síť z jednoho místa. Přináší zjednodušení v oblastech nákupu, prodeje, inventur, řízení cen, zásob a prodejních akcí. Snížila se vlastní administrativa celého našeho maloobchodního prodeje a tím se zvýšila efektivita naší prodejní sítě."

Napsal o nás ředitel společnosti Adélka, a.s. Ing. Roman Teisler

ARRIVA vlaky s.r.o.

Kompletní provozování prodeje jízdenek a občerstvení ve vlacích společnosti.

BALA s.r.o.

Centrální řízení franšízové sítě. Jedna prodejna s centrálou. Komunikace se systémem Navision.

Bivoj, a.s.

Řízení sítě více než deseti prodejen. Prodej pomocí registračních i PC pokladen. Součástí řešení je vlastní věrnostní systém realizovaný dle přání zákazníka.

Jak využíváte pokladní systém GS STORE?

Obecně jsou to dvě hlavní oblasti. Jednak systém GS slouží k řízení a kontrole prodeje v naší vlastní obchodní síti. Personál může přijmout do systému jen zalistované zboží od autorizovaných dodavatelů. Objednávky se vyřizují elektronicky přes EDI, což výrazně urychluje celý proces. Vedoucí se může takto více věnovat zákazníkům. Zefektivnily se inventury na jednotlivých prodejnách. Díky tomu jsme vloni byli schopni provést v naší síti na 260 inventur.

Důležitý je i aparát motivačního prodeje. Slouží primárně k podpoře prodejnosti centrálně vybraných položek přes pokladní systém s následným vyhodnocením efektivity jednotlivých pokladních. Prakticky to vypadá tak, že po přenesení motivační akce do pokladního systému se po stisknutí tlačítka "mezisoučet" zobrazí dialog, kde se personálu ukáže: "Nezapomeňte nabídnout zákazníkovi tuto položku...". Na tento dialog by měla pokladní reagovat tak, že zákazníkovi aktivně nabídne položku definovanou naší centrálou. Kromě manažerské práce nám systém GS slouží k podpoře prodeje formou věrnostních programů, tam patří slevové kupony nebo třeba zákaznické karty. Ty teď testujeme v rámci našich zaměstnanců na prodejně v Jateční ulici.

V časopise Řeznické noviny č. 1/2014 odpovídal na otázky Josefa Kameníka

Ing. Ondřej Lazecký, ekonom firmy Bivoj a.s.

CeWe Color, a.s. Praha (Fotolab)

Centrálně řízená síť více než padesáti prodejen. Kompletní jednopočítačové prodejní instalace. Propojení na nadřízený systém SAP. Realizace věrnostního systému, včetně portálu pro registrované zákazníky.

COMPOS DISTRIBUTION s.r.o.

Autorizovaný servis na servery Supermicro.

HAMIK MASO s.r.o.

Nově vznikající síť více než dvaceti prodejen. Komplexní řízení sortimentu i dodávek.

Jednota, spotřební družstvo v Jilemnici

Centrální řízení maloobchodní sítě s 8 prodejnami. Dle požadavku zákazníka specielní implementace systému EDI.

Jednota, spotřební družstvo Pardubice

Centrální řízení téměř 50-ti prodejen. Vlastní řízení výroby. Komunikace s virtuálními operátory.

JAPEK, s.r.o.

Centrální řízení 13 prodejen. Dotykové pokladny speciálně pro malé provozovny. Export do účetnictví s rozdělením dle požadavků zákazníka.

"Pokladní systém nám umožnil efektivní práci při kontrole, komunikaci a řízení prodejen. Postupně nasazujeme do provozu jednotlivé funkcionality systému a využíváme možností tak, abychom zefektivnili procesy. Podařilo se významně zjednodušit účtování, přeceňování, inventury, prodejní akce a kontrolu. Zjednodušení vytvořilo prostor pro práci s prodejnami a motivaci pracovníků, která vedla k meziročnímu nárůstu tržeb."

Zhodnotila naše řešení a systém GS STORE®paní Mgr. Helena Zemánková Týřová, jednatelka JAPEK, s.r.o.

Společnost JAPEK, s.r.o. využívá systém GS STORE ve verzi 5 pro řízení celé své maloobchodní sítě v rozsahu 13 prodejen. Celá síť je řízena centrálně pomocí nástrojů Centrály GS STORE®. Jednotlivé prodejny jsou vybaveny kompaktními pokladnami na bázi PC s daným příslušenstvím (jako je tiskárna pokladních dokladů, scanner pro snímání čárových kódů). V zázemí prodejen je počítač, který slouží k objednávání zboží, k inventurám, také k přenosu dat na centrálu celé obchodní sítě a k příjmu dat z centrály. Celé řešení je vysoce bezpečné proti výpadku, díky topologii pokladna, zázemí a centrála. Prodávat může společnost v každém případě.

JPServis, a.s.

Centrální řízení maloobchodní sítě s 32 prodejnami, více-filiálkové instalace. Sestavování výrobků při prodeji (párek v rohlíku, prodej kávy apod.)

"S firmou Global Systems spolupracujeme již od roku 2005 a to v oblastech dodávek pokladního systému, hardwaru, správy sítě a obecně servisu. Software GS5 nám přináší hlavně možnost centralizovaného řízení všech našich prodejen a detailní náhled na výsledky našeho obchodování."

Napsal pan Aleš Kadleček - provozní manažer JP Servis, a.s.


Kaufland CZ, SK, PL, HR, RO, BG

Partner naší společnosti již od roku 1996. Po rychlém rozvoji v Čechách a na Slovensku, odstartovala v roce 2001 spolupráce na evropské úrovni expanzí do Polska a v průběhu několika následujících let do Chorvatska, Rumunska a Bulharska, což v současné době představuje řetězec více jak 500 aktivních filiálek.

Jádrem spolupráce je GS-Store v. 4, komplexní systém pro skladové hospodářství, plně přizpůsobený procesům Kauflandu jak na mezinárodní úrovni, tak na úrovni jednotlivých účastnických zemí.

Pro Kaufland společnost Global Systems poskytuje plnou konzultační a analytickou činnost, vývoj software, integrační podporu a služby 24/7 Second Level Support Hot-line podle standardů ITIL.

Kubík a.s.

Centrální řízení maloobchodní sítě s 16 prodejnami, kamerový systém s vazbou na pokladní systém, věrnostní systém, placení složenek přes pokladní systém. Motivační akce na pokladním systému. Komunikace se systémem Navision.

"Naše společnost má za cíl nabízet svým zákazníkům ten nejlepší komfort nakupování. Pro dosažení našich cílů spolupracujeme s firmou Global Systems, která do celé naší prodejní sítě dodává a spravuje centrálně řízený pokladní systém GS5 a věrnostní systém GS LOYALITY. Velkou výhodou naší spolupráce je možnost dalšího vývoje aplikací "na míru", dle našich specifických požadavků, které považujeme za naši konkurenční výhodu."

Napsala o nás paní Eva Křížová, manažerka maloobchodní sítě společnosti Kubík a.s.

Maso Uzeniny Písek, a.s.

Proveden projekt, příprava implementace.

MP Krásno, a.s.

22 prodejen s centrálním řízením, centrálním nákupem. Provozování bufetů. Provozování vlastní výroby.

Použití váho-pokladen. Provozování řeznické prodejny s více než 20-ti pokladními místy.

Národní divadlo Praha

Aplikace elektronického archivu.

"Váš archiv je zcela mimořádný, a to jak obsahem, tak i úpravou a snadností používání je zcela bezkonkurenční se všemi srovnatelnými, které znám, včetně největších světových scén. Je to ohromně cenný výsledek jak jistě neskutečného kvanta práce, tak i výborně připraveného a domyšleného systému. Gratuluji s obdivem!"


Alexander Goldscheider český hudební skladatel, producent, kritik, diskžokej, majitel počítačové a hudební společnosti Romantic Robot žijící v Anglii.p.k. Solvent, s.r.o. (Drogerie Teta)

Řízení frančízové sítě více jak 250 prodejen.

Řízení centrálního povinného sortimentu na prodejnách s podporou automatických objednávek dle stavů zásoby na kartách. Definice a řízení prodejních akcí a slev pro jednotlivé prodejny frančízové sítě. Získávání statistik prodejnosti jak centrálních , tak i lokálně definovaných artiklů. Rozsáhlá komunikace centrálního systému s externími systémy.

PEKAŘSTVÍ MAKOVEC s.r.o.

Centrální instalace s jednou prodejnou. Další ve fázi implementace.

RAPO Brno, s.r.o.

Centrální řízení maloobchodní sítě s 5 prodejnami. Centrální správa příjmů.

Řeznictví H&H, s.r.o.

23 prodejen s centrálním řízením prodeje a nákupu. Provozování bufetů a vlastní výroby. Použití váho-pokladen.

SECAR Bohemia, a.s. (zabezpečení vozidel Sherlog)

Obchodní systém pro řízení procesů ve firmě. Evidence obchodních subjektů, zakázek a veškerých informací o obchodním případu. Komunikace s mnoha technologickými systémy a to např. od systému pro zabezpečení vozidla, systému pro zabezpečení objektu až po systém hlídání zdraví klienta.

Žabka - Tesco Franchise Stores ČR, a.s.

Centrální řízení frančízové sítě se 142 provozovnami. Rozvoz zásilek, e-shop, mobilní prodej. Provozování fakturace a párování. Složenky, losy. Přímá komunikace s platebními terminály. Cashback.

Samostatné prodejny

Systém GS Medium (instalace pouze jedné prodejny) v dalších 120 prodejnách.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace