Služby jsou naší lidé, kteří pracují pro Vás

Služby považujeme za stejně důležité jako naše produkty. Zajistit bezproblémový chod všech našich aplikací je samozřejmost a přináší našim zákazníkům klid a spokojenost.

Nasloucháme našim zákazníkům a jsme schopni a připraveni vývoje software na zakázku dle jejich představ a potřeb. Dále disponujeme techniky a systémovými inženýry, kteří poskytují našim zákazníkům rychlou podporu všech dodaných komponent řešení od hardware, přes operační systémy až po vlastní softwarové aplikace.

Vlastní dodávky řešení jsou pro nás projekty, které realizujeme dle obecně platných projektových pravidel, tak aby vždy bylo dosaženo stanoveného cíle v daném čase a hodnotě. Provozujeme službu HelpDesk, která má za úkol evidovat veškeré požadavky našich zákazníků, provádět poradu po telefonu uživatelům a zajišťovat aktivaci servisních prací. Využíváme vlastní informační systém, který nám pomáhá zvládat podporu našich zákazníků, tak abychom dodrželi rychlost a profesionalitu řešení jejich požadavků.

Kvalitní a rychlá podpora patří k našemu globálnímu pohledu na podnikání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace