Vývoj software dle vašich požadavků a potřeb

Vyvíjíme aplikace na zakázku s využitím znalostí a nástrojů, které máme k dispozici díky vývoji vlastních aplikací rodiny GS STORE®. Náš vývojový tým realizoval zakázky nesouvisející s obchodním systémem GS-STORE. Tak probíhala v minulosti například spolupráce s Pražskou energetikou (SW pro evidenci trafostanic a rozvodných skříní) nebo se Státní plavební správou. Na takovýchto projektech jsme připraveni pracovat i nadále a uvítáme každý Váš požadavek.


Výhodou, která může každý individuální vývojový projekt výrazně zrychlit a zlevnit, je možnost stavět zákaznické projekty nad základní aplikační úrovní vyvinuté pro obchodní systémy GS-STORE®. Z ceny projektu tedy ušetříte položky jako je obsluha uživatelských práv, ovládací prvky uživatelského rozhraní a podobně.


Ke každému projektu s Vámi sepíšeme obchodní zadání, kde společně specifikujeme Vaše požadavky a potřeby. Na základě odsouhlaseného obchodního zadání pak připravíme funkční analýzu, kde bude podrobně popsána funkce budoucí aplikace, včetně uživatelského rozhraní. Po vzájemném odsouhlasení funkcionality odhadneme pracnost, která pak bude základem pro cenovou nabídku. Cenu, dohodnutou ve smlouvě o vývoji SW, považujeme vždy za nepřekročitelnou.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace